Fifa Fetesti
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Bugete dupa Management

3 participanți

In jos

Bugete dupa Management Empty Bugete dupa Management

Mesaj  messi10 Lun Mai 09, 2011 3:13 am

Bugete dupa Management

Chelsea 40
AC Milan 25
LA Galaxy 35
Catania -8
Palermo -5
Leverkusen -5
Empoli -40
messi10
messi10
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Mesaje : 132
Data de inscriere : 15/04/2011

Sus In jos

Bugete dupa Management Empty Re: Bugete dupa Management

Mesaj  KatalinWaLcott Lun Mai 09, 2011 3:45 am

Depunctari:

Empoli-40=-10 puncte


Ultima editare efectuata de catre KatalinWaLcott in Mar Mai 10, 2011 6:32 am, editata de 1 ori
KatalinWaLcott
KatalinWaLcott
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Mesaje : 266
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 32

Sus In jos

Bugete dupa Management Empty Re: Bugete dupa Management

Mesaj  carmaciu Mar Mai 10, 2011 5:38 am

dc frate - 2 pcte ??? uitati-va la ce mariri mi-ati facut ......k imi raman 50 mil pe plus ...va rog sa ba uitati la ce trebuia marit si ce mi-ati marit voi.....poate nu kiar 50 dar 100% sunt pe plus....kiar va rog sa va uitati si sa vedeti maririle care mi le-ati facut si ce am postat eu pe forum....niciun mijlocas si nici macar fundasi nu mi ia-ti marit cum trebuie....doar atacanti ce ia-ti marit la 91 in rest nimic altceva in afara de ce am postat eu...ce putin 5-6 juktori nu sunt bine mariti....faceti si voi adunarea la ce ovr miau ramas...pt intersezon ca imi raman aproximativ 50 mil....dc sa nu fim corecti.....
carmaciu
carmaciu
MEMBER
MEMBER

Mesaje : 29
Data de inscriere : 20/04/2011

Sus In jos

Bugete dupa Management Empty Re: Bugete dupa Management

Mesaj  KatalinWaLcott Mar Mai 10, 2011 6:29 am

carmaciu a scris:dc frate - 2 pcte ??? uitati-va la ce mariri mi-ati facut ......k imi raman 50 mil pe plus ...va rog sa ba uitati la ce trebuia marit si ce mi-ati marit voi.....poate nu kiar 50 dar 100% sunt pe plus....kiar va rog sa va uitati si sa vedeti maririle care mi le-ati facut si ce am postat eu pe forum....niciun mijlocas si nici macar fundasi nu mi ia-ti marit cum trebuie....doar atacanti ce ia-ti marit la 91 in rest nimic altceva in afara de ce am postat eu...ce putin 5-6 juktori nu sunt bine mariti....faceti si voi adunarea la ce ovr miau ramas...pt intersezon ca imi raman aproximativ 50 mil....dc sa nu fim corecti.....
da,ai dreptate nu ti se marise de 50 mil,deci si cu cei -15 vin + 35 mil,o sa iti modific si cele 2 pt in clasament
KatalinWaLcott
KatalinWaLcott
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR

Mesaje : 266
Data de inscriere : 19/04/2011
Varsta : 32

Sus In jos

Bugete dupa Management Empty Re: Bugete dupa Management

Mesaj  carmaciu Mar Mai 10, 2011 10:30 pm

KatalinWaLcott a scris:
carmaciu a scris:dc frate - 2 pcte ??? uitati-va la ce mariri mi-ati facut ......k imi raman 50 mil pe plus ...va rog sa ba uitati la ce trebuia marit si ce mi-ati marit voi.....poate nu kiar 50 dar 100% sunt pe plus....kiar va rog sa va uitati si sa vedeti maririle care mi le-ati facut si ce am postat eu pe forum....niciun mijlocas si nici macar fundasi nu mi ia-ti marit cum trebuie....doar atacanti ce ia-ti marit la 91 in rest nimic altceva in afara de ce am postat eu...ce putin 5-6 juktori nu sunt bine mariti....faceti si voi adunarea la ce ovr miau ramas...pt intersezon ca imi raman aproximativ 50 mil....dc sa nu fim corecti.....
da,ai dreptate nu ti se marise de 50 mil,deci si cu cei -15 vin + 35 mil,o sa iti modific si cele 2 pt in clasament

ms mult
carmaciu
carmaciu
MEMBER
MEMBER

Mesaje : 29
Data de inscriere : 20/04/2011

Sus In jos

Bugete dupa Management Empty Re: Bugete dupa Management

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum